Żaluzje poziome 50mm
Żaluzje aluminiowe 50mm
Żaluzje aluminiowe poziome 50mm charakteryzuje niewielki ciężar dzięki czemu można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach. Stanowią one alternatywę dla żaluzji pionowych. Przeznaczona są do montażu do ściany, sufitu lub do skrzydła okiennego Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą sznurków . W tym systemie dostępna jest opcja zastosowania drabinek taśmowych, które dają lepsze zaciemnienie . Istnieje również możliwości wykonania żaluzji w systemie mieszanym drewniano-aluminiowym gdzie lamelle wykonane są z aluminium , a dodatki z drewna. Ponadto wszystkie lamelle występują w wersji perforowanej.


Żaluzje pionowe
Atrakcyjnie wykonane żaluzji pionowych to praktyczne rozwiązanie do domów, biur, hoteli i innych pomieszczeń. Umożliwiają podzielenie pomieszczenia na szereg mniejszych, bądź oddzielenie poszcególnych stanowisk pracy.
Posiadają zalety dekoracyjne co pozwoli przeistoczyć chłodne i nieprzyjemne wnętrze w estetyczne, pełne miłej atmosfery miejsce pracy i wypoczynku. służą do ochrony pomieszcenia, lub jego części przed nadmiernym nasłonecznieniem.
Żaluzje są dostpne w różnych wersjach kolorystycznych i wzorniczych. W naszej ofercie posiadamy ponad 120 wzorów tkanin.


Żaluzje poziome
Żaluzje poziome to najstarszy sposób zaciemnienia. Dobrze nadają się do salonów, kuchni, łazienek. Zaleca się zakładać je tam, gdzie jest duża wilgotność, lub nasłonecznienie.
Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną.


Żaluzje drewniane
Posiadamy w swojej ofercie żaluzje drewniane w szeokiej gamie kolorystycznej: biały, natural, klon,red cherry, teak,mahoń, orzech, ciemny mahoń, czarny.
Żaluzje drewniane ekologiczne, naturalne drewno dostępne z lamelami o szerokości 25 mm dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności nawiązują do żaluzji produkowanych na początku XX wieku idealne do stylowych i eleganckich wnętrz.
Wymiary minimalne na szerokość to 350mm, a max 2400, natomiast wysokość do 2600mm.
Żaluzje drewniane dostępne też w szerokośći 50mm

Zapraszamy do współpracy
Polecamy: plisy, rolety, żaluzje, moskitiery, markizy i więcej.
Obszar działania: Śląsk, Małopolska, Podbeskidzie, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Kraków i inne...

BUDRIM Karo-Lux

telefon: (+48) 33 854 37 29
e - mail: budrim@op.pl
Plisy    |    Rolety    |    Żaluzje    |    Moskitiery    |    Markizy    |    Okna    |    Galeria    |    Kontakt
projekt i wykonanie strony pozycjoner.net